Avaleht Uudised Rain Peerandi Eurochallenge’i Final Fouri, Aare Halliko EMile
Rain Peerandi Eurochallenge’i Final Fouri, Aare Halliko EMile PDF Prindi Saada link
Teisipäev, 31 Märts 2015 00:00

Korvpalliliitu saabus paar päeva tagasi rõõmustav teada. Nimelt ei möödu FIBA Eurochallenge’i Final Four hoolimata TÜ/Rocki väljakukumisest eestlasteta. Täpsemalt: eestlaseta. Rain Peerandi sõidab Final Fourile, kirjutab basket.ee

Alles möödunud aastal FIBA kategooria litsentsi saanud Rain Peerandi on määratud kohtunikuks aprilli lõpus Türgis toimuvale meeste Eurochallenge sarja Final Four’i. See on jällegi Eesti kohtunikele üks uus töövõit.

Eurochallenge Final Four peetakse Türgis Trabzonis 24.-26. aprillil. Osalevad Trabzonspor Medical Park (Türgi), Energia Targu-Jiu Rovinari (Rumeenia); Fraport Skyliners Frankfurt (Saksamaa) ja JSF Nanterre (Prantsusmaa). Areeniks on Trabzoni 7500-kohaline Hayri Gur Spor Salonu.

Halliko EM-finaalturniirile

Märtsi algul sai teatavaks, et Aare Hallikol usaldatakse ka EM-finaalturniiril õiguse mõistmine. Kus, millises linnas ja alagrupis, seda polnud aprilli alguse seisuga veel määratud. Kindlasti pole selleks aga Riia ja Eesti alagrupp.

Atso Matsalu, kes sai FIBA litsentsi 1992, on vilistanud kahel EM-finaalturniiril – 1993 ja 2001. Ehk neil, kus Eesti ka osales.

Valdu Suurkase CV on mõõtmatult pikim. Saanud FIBA litsentsi 1975, usaldati umbes 1990ndani tema hoolde palju olulisi kohtumisi nii EMidel, MMidel kui ka OMidel.

Viimati uuendatud Reede, 05 Juuni 2015 09:13